KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15407310
nr 1540 7310
Ragnar Swahn
(1882-1964), Sverige
Oljemålning, Skärgård. Signerad. Olja på duk, 70x101 cm, yttermått inklusive ram: 85x116 cm
Ragnar Swahn, född 1882 i Kalmar, död 1964, svensk målare.
Utrop:
600 kr
måndag 15 maj 2023
kl 19:15:23